7 وب سایت رایگان میزبانی دانلود (بخش اول)

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

7 وب سایت رایگان میزبانی دانلود (بخش اول)

7 وب سایت رایگان میزبانی دانلود (بخش اول)

اگر می‌خواهید یک فایل را آپلود کنید تا بتوانید آن را در بین دیگر کاربران به اشتراک بگذارید، صدها سرویس مختلف برای انجام این کار وجود دارد. میزبانی فایل در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرد و نوع محبوب آن هاست ابری است که می‌توانید از خدماتی مانند Google Drive، Microsoft OneDrive، DropBox و iCloud استفاده کنید. این‌ها بیشتر برای ذخیره سازی شخصی و به اشتراک گذاری فایل‌ها با دوستان، خانواده و همکاران طراحی شده‌اند.

سایر گزینه‌های میزبانی فایل شامل خدماتی هستند که برای ارسال پیوندها در هر مکانی مناسب‌تر هستند تا هر کسی بتواند فایل را دانلود کند. سایت‌هایی مانند Rapidgator، MEGA و ZippyShare برای این منظور بهتر هستند. با این حال، اگر هزینه اشتراکی این سایت‌ها را پرداخت کنید، می‌توانید از ویژگی‌های بیشتری بهره مند شوید.

فقط لازم به ذکر است که نسخه رایگان این سایت‌ها دارای تبلیغات می‌باشند و مجبور خواهید بود تا تبلیغات را مشاهده کنید و سپس اجازه دانلود به شما داده می‌شود. برای دور زدن این محدودیت‌ها می‌توانید از سرویس‌هایی که در ادامه نام خواهیم برد استفاده کنید.

1. آنونفایل

Anonfile یک سرویس بسیار ساده است که حداکثر 20 گیگابایت آپلود در هر فایل را ارائه می‌دهد. حداکثر میزانی که می‌توان در روز آپلود کرد 5000 فایل یا در مجموع 100 گیگابایت است. این محدودیت‌ها برای بسیاری از کاربران کافی است و جوابگوی نیازهای آنان می‌باشد.

برای آپلود یک فایل کافی است روی دکمه آپلود کلیک کنید و یک فایل را انتخاب کنید (چند فایل را با Shift یا Ctrl + کلیک انتخاب کنید). فایل پس از اتمام آپلود گزینه دانلود را خواهید داشت. روی دکمه کپی کلیک کنید تا لینک را کپی کنید و سپس آن را در مرورگر خود قرار دهید تا به صفحه دانلود وارد شوید. روی دکمه دانلود کلیک راست کرده و لینک را کپی کنید تا URL واقعی را که می‌توانید مستقیماً فایل را دانلود کنید، دریافت کنید.

7 وب سایت رایگان میزبانی دانلود (بخش اول)

فایل‌ها به طور بالقوه می‌توانند روی سرور باقی بمانند و به طور دائم برای دانلود در دسترس باشند، اما در صورت رعایت شرایط خاص حذف خواهند شد. واضح است که آپلودهایی که شرایط خدمات را نقض می‌کنند همراه با فایل‌هایی که بیش از سه ماه از عمر آنها گذشته است و هرگز دانلود نشده‌اند یا بیش از شش سال از عمر آنها می‌گذرد اما بیش از پنج سال است که دانلود نشده‌اند حذف می‌شوند.

گزینه‌ای برای ایجاد یک حساب کاربری وجود دارد که پرونده‌هایی را که آپلود کرده‌اید را ذخیره می‌کند. یکی دیگر از مزایای اکانت این است که لینک‌های دانلود و حذف فایل‌ها امکان پذیر است، فقط کافی است دکمه X در کنار لینک را فشار دهید. فقط یک نام کاربری و رمز عبور برای ایجاد حساب مورد نیاز است، بنابراین آن اطلاعات کاربری را فراموش نکنید. ایمیل‌ها اصلا استفاده نمی‌شوند به این معنی که گزینه بازیابی رمز عبور وجود ندارد.

اشتراک گذاری:

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید