10 روش برای رشد کانال YouTube (بخش اول)

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

10 روش برای رشد کانال YouTube (بخش اول)

10 روش برای رشد کانال YouTube

همانطور که می دانید طی چند سال گذشته بازاریابی ویدئویی در حال افزایش بوده است و محبوبیت و دسترسی آن برای برندها بیشتر شده است. در حالی که سایت های معروف مانند اسنپ چت ، فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و حتی وب سایت شخصی شما مکان های عالی برای سرمایه گذاری هستند ، یوتیوب همچنان غول فضا باقی مانده است و افراد هر روز یک میلیارد ساعت را صرف تماشای فیلم ها در این پلتفرم می کنند.

یوتیوب که بعنوان “دومین موتور جستجوی بزرگ” جهان شناخته می شود که می تواند به شما کمک کند تا محتوای شما به سرعت پیدا شود و کاملاً با آن سرگرم شوید و درآمدزایی کنید. در مقاله 10 روش برای رشد کانال YouTube (بخش اول) را آموزش می دهیم.

10 روش برای رشد کانال YouTube

 

1. ساخت ویدئو با در نظر گرفتن کلمه کلیدی

ممکن است بدیهی به نظر برسد اما ساخت ویدیوی خود پیرامون یک موضوع یا کلمه کلیدی بهترین راه برای جذب ترافیک مورد نظر و رشد مخاطبان کانال شما است. بسیاری از افرادی که از بهترین روش های جستجو در زمینه سئو اطلاع ندارند از این مرحله صرف نظر می کنند اما اگر بخواهید ویدیوهای شما بیشترین میزان بازدید را داشته باشد بسیار مهم است. سعی کنید با استفاده از یک ابزار کلمه کلیدی مانند KeywordTool.io که مخصوص YouTube است ، بیشترین کلمات کلیدی را که در جستجوی آن هستید، جستجو کنید.

مهم است که قبل از ساختن محتوای ویدیویی خود، کلمه کلیدی خود را انتخاب کنید زیرا به شما کمک می کند بهترین اطلاعات را در مورد آن موضوع خاص بسازید. همچنین به شما کمک می کند کلمه کلیدی خود را به طور طبیعی در کل مطالب بگنجانید تا YouTube هنگام اضافه کردن زیرنویس ها، آن را انتخاب کند. هنگامی که کلمه کلیدی خود را انتخاب کردید ، فیلم هایی را که در حال حاضر برای آن موضوع رتبه بندی می کنند بررسی کنید تا مطمئن شوید از نظر قصد در مسیر درستی قرار دارید و بهینه سازی عنوان و توضیحات خود را فراموش نکنید. با وجود افسانه های رایج، موفق ترین ویدئوها در YouTube معمولاً کمتر از 5 دقیقه هستند، بنابراین احساس نکنید مجبورید یک فیلم بسازید یا یک رمان بنویسید. آن را کوتاه و شیرین نگه دارید.

2. تولید محتوای باکیفیت

البته ساده ترین راه برای رشد کانال ساخت محتوای عالی است. اما این محتوا همیشه نباید از ابتدا ساخته شود. برخی از بهترین فیلم های شما می توانند از محتوای جذاب، ارزشمند، مفید و عملی که قبلاً ایجاد کرده اید، ساخته شوند. بسیاری از افراد برای یافتن پاسخ و چگونگی آموزش مواردی که با آنها روبرو هستند به YouTube می روند، بنابراین محتوایی که مشکلات را برطرف می کند بسیار مناسب است. به وبلاگ ها، راهنماها و سایر قطعات با عملکرد بالا که در حال حاضر دارید نگاه کنید و به چگونگی ساخت آنها به فیلم های جالب فکر کنید.

10 روش برای رشد کانال YouTube

 

 

3. با مخاطبان خود تعامل کنید

مهم است که از این واقعیت غافل نشوید که YouTube کانال رسانه های اجتماعی است و بنابراین تعامل اجتماعی می طلبد. اگر در حال ارسال ویدیو بدون تشویق نظر و بحث هستید، ترفندی را از دست داده اید. یوتیوب با درگیر شدن زیاد به کانالها پاداش می دهد، از جمله در کل زمان صرف شده در کانال، زمان تماشا، پسندیدن و دوست نداشتن و از همه مهمتر نظرات سعی کنید به هر نظری که دریافت می کنید پاسخ دهید (در صورت امکان!).

مشاوران ما در دپارتمان طراحی ، برنامه نویسی و ساخت فروشگاه آنلاین در چکاد پردازش آماده راهنمائی و ارائه بهترین راهکارهای کسب و کار مجازی به شما می باشند.

4. مارک بگیرید

بنابراین مطالب شما عالی است. اما آیا کانال شما از نظر بصری جذاب است؟ اگر می خواهید بازدیدکنندگان کانال YouTube شما را جدی بگیرند و در کانال شما مشترک شوند ، باید حرفه ای به نظر برسید. مارک کانال شما همچنین به کاربران کمک می کند تا بلافاصله محتوای شما را تشخیص دهند. اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید ، احتمالاً نوعی ظاهر و احساس دارید که برای تمایز گرفتن از افراد دیگر و یا شرکت ها از آنها استفاده می کنید ، بنابراین انتقال این مارک به کانال YouTube نیز منطقی است. در اینجا مثالی از برند مد ModCloth آورده شده است.

10 روش برای رشد کانال YouTube

 

علاوه بر مارک تجاری بصری ، فراموش نکنید که URL های سفارشی را به هدر کانال خود اضافه کنید و یک بیوگرافی جالب درباره اینکه چه کسی هستید و ویدئوهای شما چیست بنویسید.

5. فیلم های YouTube خود را در سایر کانال های اجتماعی تبلیغ کنید

یکی از نکات جالب در مورد شبکه های اجتماعی این است که می توانید محتوا را در کانال های مختلف تبلیغ متقابل کنید. تبلیغ ویدیوهای YouTube در کانالهای اجتماعی دیگر ساده ترین راه برای افزایش مخاطبان است. از چه کانالهایی استفاده می کنید؟ فیس بوک ، لینکدین ، ​​اینستاگرام ، پینترست؟ موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد. و اگر کانالی (مانند فیس بوک) وجود دارد که می خواهید مستقیماً روی آن ویدیو ارسال کنید ، همیشه می توانید تیزر تبلیغاتی را برای ویدیوی کامل در YouTube بسازید تا در همه کانال ها تعامل مطلوب داشته باشید. وبلاگ خود را فراموش نکنید. می توانید فیلم های خود را در آنجا ارسال کنید!

10 روش برای رشد کانال YouTube

 

در ادامه پیشنهاد می شود بخش دوم این مقاله را از دست ندهید.

اشتراک گذاری:

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید