وردپرس چیست؟

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به زبان PHP نوشته شده و از پایگاه داده MySQL استفاده می‌کند. وردپرس ساده‌ترین و قدرتمندترین سازنده وب سایت است که امروزه وجود دارد.

وردپرس یک پلتفرم وب سایت عالی برای انواع وب سایت‌ها است. از وبلاگ نویسی گرفته تا تجارت الکترونیک و وب سایت‌های تجاری و نمونه کارها، وردپرس یک CMS همه کاره است. وردپرس با در نظر گرفتن قابلیت استفاده و انعطاف پذیری، راه حلی عالی برای وب سایت‌های بزرگ و کوچک است.

وب سایت وردپرسی چیست؟

وب سایت وردپرسی هر وب سایتی است که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود (CMS) استفاده می‌کند. وردپرس هم پشتیبان وب سایت (رابطی که کاربر برای ایجاد تغییرات یا اضافه کردن محتوای جدید وارد می‌شود) و هم قسمت جلویی (بخش قابل مشاهده وب سایتی که بازدیدکنندگان شما در وب می‌بینند) را تقویت می‌کند.

در اینجا فقط چند نمونه از انواع وب سایت‌هایی که می‌توانید با وردپرس بسازید آورده شده است:

وبلاگ: وبلاگ نوع خاصی از وب سایت است که به اشتراک گذاری افکار، عکس‌ها، نظرات، آموزش‌ها، دستور العمل‌ها و موارد دیگر اختصاص داده شده است. وبلاگ‌ها معمولاً در ابتدا آخرین مطالب منتشر شده را نمایش می‌دهند.

وب سایت تجارت الکترونیک: یک وب سایت تجارت الکترونیک به شما امکان می‌دهد کالا یا خدمات را به صورت آنلاین بفروشید و از طریق یک سیستم پرداخت آنلاین پرداخت دریافت کنید. شما می‌توانید یک افزونه تجارت الکترونیک وردپرس را دانلود و نصب کنید تا عملکرد پیش فرض وردپرس را گسترش دهید تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین در وب سایت خود داشته باشید.

وردپرس چیست؟

وب سایت کسب و کار: بسیاری از مشاغل از حضور آنلاین در قالب وب سایت خود سود می‌برند. اگر کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد تا مشتریان در مورد شرکت شما و آنچه شما ارائه می‌دهید بیاموزند، وردپرس یک گزینه عالی است. مشتریان می‌توانند با شما تماس بگیرند، قیمت را بخواهند، قرار ملاقاتی را تعیین کنند و موارد دیگر.

وب سایت نمونه کارها: آثار هنری، مهارت های طراحی و موارد دیگر را با یک وب سایت نمونه کار ساخته شده بر روی وردپرس به نمایش بگذارید.

وب سایت انجمن: یک وب سایت انجمن می‌تواند مکانی مفید برای کاربران برای پرسیدن سوالات یا اشتراک گذاری مشاوره باشد. باور کنید یا نه، بسیاری از وب سایت‌های انجمن بر روی وردپرس اجرا می‌شوند.

وب‌سایت آموزش الکترونیکی: دانش‌آموزان می‌توانند در دوره‌های آنلاین شرکت کنند، پیشرفت خود را پیگیری کنند، منابع را دانلود کنند و خیلی چیزهای دیگر را از یک وب‌سایت آموزش الکترونیکی بخواهند. با نوع خاصی از افزونه به نام افزونه WordPress LMS، می‌توانید دوره‌های آنلاین را از یک وب سایت وردپرس ارائه دهید.

با وردپرس تنها نمی‌توانید این تعداد وب سایت را بالا بیاورید بلکه دست شما کاملا باز است و هر وب سایتی برای هر کسب و کاری را می‌توانید با وردپرس طراحی کنید.

اشتراک گذاری:

خدمات چکاد پردازش
آخرین مقالات
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید