مشاوره، طراحی و پیاده سازی زیرساخت جی پان ( GPON )

فناوری جی پان _ GPON (Gigabit Passive Optical Network) پیشرفته ترین و به روزترین راه برای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت گیگابیت در بستر فیبر نوری (FTTH) به مشترکان مسکونی و تجاری است.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی دیتاسنتر (مراکز داده)

شرکت مهندسی چکاد پردازش با استفاده از مجربترین پیمانکاران و نیروهای فنی و نظارت دقیق بر اساس طراحی اولیه و استاندارد BICSI کلیه مراحل ساخت دیتا سنتر را رهبری می نماید.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری

طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری باتوجه به شرایط و سیاست های هر شرکت، سازمان و یا ارگانی و با توجه به تعداد کلاینت های آن متفاوت خواهد بود.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی تلفن های تحت شبکه VOIP

VOIP مخفف Voice Over Internet Protocol است که با نام تلفن IP نیز از آن یاد می شود و امکان استفاده از اینترنت به منظور مکالمات تلفنی را فراهم می نماید.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری

دوربین مداربسته به همه دوربین هایی گفته می شود که در محل خود ثابت هستند و تصویر را به یک یا چند محل ارسال می نمایند.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی تجهیزات برق ساختمان

پرسنل دپارتمان تولید نرم افزار شرکت چکاد پردازش به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی ساختمان های هوشمند

پشتیبانی شبکه ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، نگهداری سیستم های کامیپوتری، بررسی شبکه موجود از لحاظ نوع ارتباط، تعداد سرورها، تعداد کلاینتها.

مطالعه بیشتر
مشاوره، طراحی و پیاده سازی فروشگاه های آنلاین

در حال حاضر با گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت و اعتماد کاربران به برخی فروشگاه های آنلاین، مطمئنا می توان گفت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می تواند برای رونق کسب و کار شما مفید باشد .

مطالعه بیشتر
سرویس، نگهداری و پشتیبانی IT شبکه های کامپیوتری_مخابراتی

چکاد پردازش،آماده ارائه خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه به سازمان ها، شرکتهای بزرگ و واحد های تجاری و اداری کوچک می باشد.

مطالعه بیشتر