7665
 

سرویس FTTH

 

فناوری فیبر نوری، با پهنای باند بالا و متقارن (سرعت یکسان آپلود و دانلود اطلاعات) فرصتی استثنایی برای ارائه خدمات و کاربردهای جدید ایجاد کرده است.

 
بیشتر بخوانید
7642
 

خدمات VOIP

 

VOIP مخفف Voice Over Internet Protocol است که با نام تلفن IP نیز از آن یاد می شود و امکان استفاده از اینترنت به منظور مکالمات تلفنی را فراهم می نماید.

 
بیشتر بخوانید
7860
 

هوشمند سازی

 

مجموعه سخت افزارها و نرم افزارهائی اطلاق میشود که به منظور مانیتورینگ و کنترل یکپارچه قسمتهای مهم و حیاتی درساختمان نصب میشوند.

 
بیشتر بخوانید
7857
 

تجهیزات مدار بسته

 

دوربین مداربسته به همه دوربین هایی گفته می شود که در محل خود ثابت هستند و تصویر را به یک یا چند محل ارسال می نمایند. این دوربین ها در سیستم های مانیتورینگ امنیت کاربرد دارد.

 
بیشتر بخوانید
7861
 

طراحی و پیاده سازی دیتا سنتر

 

شرکت مهندسی چکاد پردازش با استفاده از مجربترین پیمانکاران و نیروهای فنی و نظارت دقیق بر اساس طراحی اولیه و استاندارد BICSI کلیه مراحل ساخت دیتا سنتر را رهبری می نماید.

 
بیشتر بخوانید
7677
 

پشتیبانی IT

 

پشتیبانی شبکه ، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، نگهداری سیستم های کامیپوتری، بررسی شبکه موجود از لحاظ نوع ارتباط (کابلی یا بی سیم)، تعداد سرورها، تعداد کلاینتها.

 
بیشتر بخوانید
7709
 

خدمات نرم افزاری

 

شرکت مهندسی چکاد پردازش در طراحی و توسعه ی نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است؛ همیشه بهترین را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 
بیشتر بخوانید
7747
 

وب سایت

 

یک سایت میتواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما میتوانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.

 
بیشتر بخوانید
برای استخدام در شرکت چکاد پردازش کلیک کنید.فرم استخدام